Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Milk MoneyRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 1.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5