Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 3.5- Maken-Ki!Rated ★ 2.5
Yosuga no SoraRated ★ 2.5- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 3.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 3.5
High School of the DeadRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.5
- Majikoi, Oh! Samurai GirlRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0