Movies
Ratings
43
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0