Titles you rated
The PartyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 2.0
DumboRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0