Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0