Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5