Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0