Titles you rated
X-MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0