Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 1.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 1.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5