Movies
Ratings
1573
Ghost RiderRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 3.0