Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
A DayRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0