Movies
Ratings
689
In the Tall GrassRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
2046Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 3.0
AfireRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Elevator to the GallowsRated ★ 4.0