Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 0.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5