Movies
Ratings
411
The PriestsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 0.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.0