Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0