Titles you rated
Step UpRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0