Movies
Ratings
102
The AvengersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Song OneRated ★ 2.5
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TedRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0