Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5