Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0