Series
Ratings
30
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0