Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0