Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0