Titles you rated
HwajungRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0