Series
Ratings
12
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0