Titles you rated
MoonRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 1.0