Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0