Movies
Ratings
82
PaprikaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0