Movies
Ratings
467
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
RoomRated ★ 2.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5