Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- Saving a DragonflyRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5