Movies
Ratings
497
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 0.5
Alien³Rated ★ 2.0
SpeedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0