Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0