Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0