Series
Ratings
223
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Mr. QueenRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Heavenly Bites: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5