Titles you rated
MaleficentRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
From Vegas To Macau IIIRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5