Titles you rated
Another Public EnemyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0