Titles you rated
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0