Movies
Ratings
44
The AvengersRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0