Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Sky UtopiaRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.0
노무현과 바보들Rated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
ShutterRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5