Series
Ratings
25
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0