Movies
Ratings
90
SpyRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Men, Women & ChildrenRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
BelovedRated ★ 3.0
A Curtain RaiserRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0