Titles you rated
Wind RiverRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
SplitRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5