Titles you rated
The MayorRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5