Titles you rated
BlindnessRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.0