Titles you rated
SnatchRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The HedgehogRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0