Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
RawRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0