Titles you rated
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Eating ExistenceRated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0