Titles you rated
The Green HornetRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 1.0
xXxRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 2.0
DesperadoRated ★ 5.0
GoemonRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0