Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0