Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
- PapaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 1.0
Dream UpRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0