Movies
Ratings
437
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
YouthRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
PiratesRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0